Tipy doplňky

DOPLŇKY

NÁŠIVKY

Nášivky a nažehlovačky k oživení oblečení i doplňků. Vyberete typ, místo a můžete přejít k aplikaci. Do pár minut je hotovo. Stačí přes kapesník nebo kus látky přežehlit. Na zadní straně nažehlovačky je lepidlo, které teplem přilne na vašem oblečení. Zakryjete tak nechtěnou skvrnu nebo jen oživíte starší jednobarevný batoh nebo košili.

Nažehlovačky


SNĚŽÍ

Máte rádi sníh a nebo jste bručouni s deštníkem a kýblem soli? Já mám sníh ráda moc a místo deštníku vsázím na čepici a těch můžete mít nepřeberné množství. Nezůstávejte u jedné oblíbené, k šatům do práce si vezmete jednoduchý a elegantní střih a na sjezdovku třeba kulicha s norským vzorem. K sukni nebo k riflím vám taky sedne různý střih a barva. Sledujte naší nabídku. Rádi vám i poradíme.

Zimni_cepice

 

VELKÁ ŠÁLA

Zachumlejte se do velké šály, módního doplňku, který si stále drží své místo. Vícebarevný kousek lze doplnit jednobarevnou čepicí a rukavicemi. I vzorované rukavice v barvách šály můžou v kompletu vypadat skvěle. Šála nemusí být jen čtvercová v trojúhelníkovém překladu, nabízí se taky dlouhý střih s příměsí vlny. Obtočením a úvazem vytvoříte originální a praktický doplněk. A zima si na vás nepřijde :).

Zimní šály


HODINKY

Stejně jako boty a kabelky můžou se i hodinky stát objektem nákupní mánie. Vybíráte hodinky podle zajímavého designu, velikosti nebo stylu? Mě osobně fascinují detaily, podbarvení ciferníků nebo zajímavé originální ručičky. Někdo ctí naopak značku a bere hodinky jako vizitku jisté životní úrovně, kterou oslňuje například při obchodní schůzce. Jak jste na tom vy, kolik máte doma hodinek?

Módní doplňky


LEDVINKY

Módní fópá 80. let se vrací. Ledvinková kabelka už není nic neobvyklého. Módní značky naopak tento trend uchopili maximálně originálně a posunuly módní trest na nositelnou úroveň. Stejně jako u dalších nestádových hitů potřebujete k jeho prezentaci značný podíl sebevědomí. Jaký typ, barvu a styl zvolíte, to už je na vás. Posílejte nám své úlovky. 

Ledvinky
Zdroj: https://pin.it/PL1UqzO


VZORY

Vzory ano či ne? Držíte se standardní šedi a bojíte se barev a kombinace vzorů? Pořiďte si barevný šátek nebo jiný výrazný doplněk. A nebuďte troškaři! Šála s přeložením do trojúhelníkového tvaru zakryje dekolt v chladném počasí a upoutá maximální pozornost okolí. Ta šedá myš je ty tam, nebojte se být vidět a doplňte si vzory a barvy do svého šatníku.

Barvy a tvary


TETOVÁNÍ

I tetování je módním doplňkem. Stejně jako šperk doplní váš celkový outfit a  společně vytvoří dokonalý dojem. Proto dnes více lidí volí jednorázové tetování nebo aplikaci hennou, protože jen tak můžou stále překvapovat. Stačí malý minimalistický motiv na ruce nebo odhaleném kotníku a nejen, že budete vypadat sexy, ale potěšíte příjemně i okolí. Vyžeňte stereotyp z každodenního stylingu. A věřte, není to o času, stačí si najít svou cestu a dívat se kolem sebe, nápady přijdou samy.

Tetování