Tipy oblečení

OBLEČENI

OVOCE A ZELENINA

Jaro přichází a začínají ožívat venkovní trhy. Rozehrajte svou jarní symfonii na svém oblečení. Ve vašem šatníku by neměl chybět kousek s potiskem ovoce nebo květinovým vzorem. Můžete začít od ponožek, přes trička až po doplňky. Nedávno mě napadla myšlenka, že když se vrací tolik kousků z minulosti v modernějším pojetí, kdy se vrátí veselé zástěrky s vzory holčičkám do školek a v nějakém dospělém pojetí vyrazíme do ulic ve stylu uniformní rozkvetlé louky.

Ovoce a zelenina vzory


PLESOVÁ SEZÓNA

Blíží se nám plesová sezóna a ať už se chystáte na komerční nebo polomaškarní pojetí plesu, čekají vás přípravy. Akce s tématem barev nebo stylu sice napomůžou, ale originalita je složitější. Vsaďte na doplňky a svůj starší outfit doplňte o novou kabelku, šperk nebo originální účes. Sladění s partnerem jsou body navíc :). Užijte si plesání a v nabídce sledujte naše tipy z novinek.

Plesová sezóna

MOM JEANS

Máte už své Mom jeans? Volné rifle s vyšším pasem vypadají skvěle s botami na podpatku i sportovní obuví. Je to pohodlný střih, co si budeme povídat. Rifle bývají doplněny o dekorativní děrování a délku lze libovolně upravovat ohrnutím nohavic. Pásek nechte doma. Styl vypadá výborně na volno a díky vyššímu úzkému pasu drží, kde má.

Mom jeans
Zdroj: odkaz

SECONDHAND

Nakupování v secondhandu může mile překvapit. V obchodě, kde máte vše v několika barvách a všech velikostech si nejste schopni vybrat a pak dojdete do levného textilu a čeká tam na vás přesně ten kousek, který hledáte. Mně to funguje. A vám? Čeká vás večírek a je vyžádán dress code v nějakém vtipném stylu, secondhand je správná volba!

Second hand


OVERSIZE

Je oversize styl ještě sexy? Páni si asi myslí, že není. Jakmile jsme uvolnili kalhoty ke kolenům, dolňáci otočili zrak. A teď se balíme do velkých kabátů a svetrů a je nám dobře. Pro koho je tento střih vhodný? Malé, vysoké, hubené nebo kypré ženy? Věřte tomu, že pokud vše ostatní necháte na těle a nebudete již volit další volný kousek oblečení, budete sexy :).

Dlouhé oversize kabáty
Zdroj: odkaz


PONOŽKY

Do módy se vrací výrazné ponožky a že je to někdy na hranici vkusu! Šokovat, rozbít celý outfit volbou ponožek, to je cílem. A jak na to? Zvolte pohodlný ležérně elegantní styl a k tomu ponožky s krajkou nebo sportovní look doplňte o ponožky s výrazným nápisem nebo obrázkem. A věřte si, to je vrcholem celé této trendové vlny. Jste výrobcem netradičních ponožek? Oslovte náš tým s nabídkou velkoobchodního prodeje.

Výrazné ponožky

ROMANTIKA

Obdivujete svatební šaty, které si plánuje pořídit vaše kamarádka, nebo na vás vyskakují podobné reklamy všude na sociálních sítích? A vy se chcete taky jednou anebo víckrát cítit jako víla, proč ne? Líbí se mi, jak se móda začala zaměřovat i na jiné sexy partie než jsou prsa. Protože kdo nemá vepředu, má možná vzadu. Mám na mysli záda, horní odhalený větší výstřih na zádech doplněný o krajkované prádlo vám splní sen. Podle vaší pozice v práci zvažte hranici formálnosti pro každodenní nošení, ale večer na vínko s kamarádkou nebo na rande se tento styl určitě hodí.


Romantika krajkové prádlo
Zdroj: http://pin.it/4zavgAP